Transmetohet momenti kur Fifi dhe Beniada lahen të zhveshura në dush

396Shikime

Spektakli i Big Brother VIP po vazhdon të jetë shumë i komentuar për ngjarjet që po ndodhin aty brenda.

Sonte (e martë) do të mbahet spektakli i radhës, ku një nga të nominuarit e javës (Iliri, Graniti, Monika dhe Sara), do të lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

E gjersa po bëheshin gati për mbrëmjen e së martës, disa prej banoreve të shtëpisë u zunë në një moment jo të përshtatshëm nga kamerat e BBV.

Bëhet fjalë për Beniadën dhe Fifin, të cilat kanë bërë dush së bashku në banjë, teksa kanë qenë tërësisht të zhveshura në një moment që kamera i vuri në transmetim.